HAKKIMIZDA

Türkiye genelinde bünyesinde laboratuvar bulunduran kurumların ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kalitesi dünyaca kabul edilmiş firmaların ürünlerin ithalatını ve dağıtımını yapan firmamız ORKIM Kimyevi Maddeler Tic. Ltd. Şti. 1989 yılında kurulmuştur.

ORLAB markası ile hizmet veren firmamız öncelikle gıda, kimya ve ilaç üretim sektörleri olmak üzere bünyesinde laboratuvar bulunduran kuruluşlar ile üniversite, hastane ve tahlil laboratuvarı gibi kamu ve özel kurumların ihtiyaçlarını tam ve zamanında karşılamak amacıyla 30.000’den fazla ürünü devamlı stoklarında bulundurmaktadır.

Güncel gelişmeleri izleyerek, yeni teknoloji ürünleri tedarik edebilme yeteneğine sahip olan firmamız teslimat tarihinde aksaklık yaşatmadan müşterilerine dünyaca kabul edilmiş ürünleri en hızlı şekilde ulaştırmaktadır. İşimiz sadece satış değil, doğru ürün seçiminden kullanıma, laboratuvar çalışan güvenliğinden bertarafa kadar kullanıcıların ihtiyaç duyabileceği tüm konularda konusunda uzman personel ile teknik destek vermektir. Ürün izlenebilirliğini önemseyerek aksaklıkları oluşmadan kaynağında çözer, müşteri memnuniyetini ölçerek beklenen iyileştirmeleri gerçekleştirir ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

30 yıllık tecrübesi ve “Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir” sloganıyla yoluna devam eden firmamız cam/plastik laboratuvar sarf malzemelerinden analitik kimyasallara, pratik saha analiz kitlerden mikrobiyolojik besiyerlerine ve filtrasyon ürünlerinden laboratuvar güvenlik malzemelerine kadar geniş bir ürün yelpazesi ile sektörde adeta bir laboratuvar market görevini üstlenmiştir. Hedefimiz sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi her zaman kullanıcılarımız ile paylaşmaktır ve ürün-firma güvenilirliği ile bilinir olmaktır.

VİZYON

Bulunduğu sektörde, güvenirliği ve gelişmiş teknolojil alt yapısıyla müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımak.

MİSYON

Endüstri ve klinik sektörlerinden oluşan pazarda müşteri ihtiyaç ve beklentilerini anlayarak, satış ve satış sonrası hizmetlerimizi en iyi şekilde geliştirerek, kullanıcı ve tedarikçiler tarafından tercih edilen, sürekli kalılığı yakalamış öncü bir firma olmak.

KALİTE

ORKİM, 2013 yılı sonu itibari ile ISO 9001:2008 sertifikasını alarak, bünyesinde Kalite Yönetim Sistemini yerleştirmiş ve uygulamadaki sürekliliği sağlamayı amaçlamıştır. 

 
3WTURK CMS v6.03WTURK CMS v6.0